Salon Victoria - kontakt:

Jana Zikmundová

tel.: +420 725 511 890

e-mail: jana@salon-victoria.cz

Krajířova 452,
Turnov

IČO: 041 09 422

Dermokosmetika le Rouge

DERMOKOSMETIKA LE ROUGE

Přípravky této kosmetické řady jsou postaveny na originální kombinaci přírodních olejů, unikátních vlastnostech přírodních extraktů bylin, extraktů z léčivých peloidů, extraktu z hlívy ústřičné a lysozymu. Okamžité stimulace a její progrese v čase je docíleno vzájemným sinergickým efektem všech bioaktivních složek obsažených v kosmetických výrobcích LE ROUGE Receptury vychází z tradiční asijské medicíny a posledních vědeckých poznatků.

První účinná kombinace je přesně sestavený účinný komplex přírodních olejů, který si zachovává své přirozené vyživovací vlastnosti a má celkově velmi pozitivní vliv na strukturu kůže.Pokožku zvláčňují, vyhlazují, zklidňují a šetrně promašťují.

Druhá účinná kombinace je formulace bylinných extraktů, které obsahují tradiční tonizační byliny jako klanopraška, rakytník, dvouzubec, které jsou po staletí úspěšně používány v asijské medicíně.

Nepoužíváme bylinné extrakty průmyslově syntetizované, protože často neobsahují důležité aktivní a účinné složky původních bylin. Pro bylinné extrakty používáme byliny, které jsou schválené na výrobu fytofarmaceutických přípravků. Extrakty se vyrábí z celých rostlin speciálním způsobem, který vychází právě z tradic asijské medicíny.

Třetí účinná kombinace této kosmetické řady je zcela originální a unikátní směs bioaktivních látek z extraktů léčivých peloidů, extraktu z hlívy ústřičné a lysozymu.

Léčivé peloidy, hlíva ústřičná, lysozym jsou biolátky s mnoha vynikajícími vlastnostmi, odbornými studiemi byl prokázán špičkový stimulační, detoxikační a regenerační účinek na lidskou tkáň, tj. i na pokožku.

Díky ojedinělé schopnosti těchto látek pronikat až do nejhlubších partií pokožky lze dosáhnout nesrovnatelně vyššího pozitivního efektu ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky.

Všechny emulzní masťové základy dermokosmetiky LE ROUGE jsou postaveny na bázi PEG free receptur, které neobsahují žádné etoxylované emulgátory a je u nich zcela minimalizován obsah přídatných syntetických látek, aby přípravek zbytečně nezatěžoval pokožku poškozovanou negativními vnějšími vlivy prostředí.

Do dermokosmetiky LE ROUGE se používají kvalitní přírodní látky, k výrobě se používají suroviny ve farmaceutické kvalitě.

Kosmetika LE ROUGE má dermatologický index kožní iritace IKI=0, tzn., nedráždí a výrobky jsou tudížvhodné i pro citlivou pleť.

Bioaktivní látky pomáhají také podporovat tvorbu nových kolagenových vláken, a je proto vhodné doplňovat kolagen i vnitřně pomocí potravinových doplňků s kolagenem.

Kosmetické výrobky LE ROUGE mají neutrální hodnotu pH 5,5-5,6. Svým složením pomáhají posylovat obranyschopnost pokožky a podporovat její adaptaci na vnější vlivy při současném zachování její rovnováhy. Pokožku výrazně "omladí", zjemní, vyhladí a vrátí ji tonus, omezuje vznik vrásek a Vaše pleť zazáří zdravím.

webdesign: Petr Fabián